fbpx

רכשת? שתלת עץ.

על כל קנייה באתר נשתל עץ ביערות נכחדים בשיתוף עם OneTreePlanted.org

קפסולות קפה רב פעמיות

הזינו פרטים וסיימו הרכישה

תהליך הרכישה שלי
סיום הרכישה - תשלום 95%
סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

קפסולות קפה רב פעמיות
קפסולות קפה רב פעמיות
(1,063)
4.5/5
אוריה .ג
יהוד
קרא עוד
אישית אני אוהב קפה חזק ועם הקפסולה הזו אני יכול למלא קפה טורקי או נחל'ה ויוצא לי אחלה. גם חוסך מלא! מומלץ רק הערה לשיפור, המענה הקולי שלכם לא זמין אחרי 5 בערב. רוב האנשים מסיימים לעבוד וזה הזמן שיש להם. אולי תשקלו לשנות שעות פעילות.
אילנית .ו
רעננה
קרא עוד
שווה כל שקל! קנינו אחת להתנסות ואחרי שראיתי שבעלי משתמש בעקביות רכשתי עוד 3 לנוחות! כל האורחים מתלהבים. ממליצה בחום!
מושיק .כ
כפר סבא
קרא עוד
בהתחלה הייתי סקפטי לגבי הביצועים. במיוחד שראיתי קפסולות דומות ברשת בהבדל זעום במחיר. לאחר ששקלתי להזמין מחו"ל החלטתי להזמין מכם. לא מתחרט ! יוצא אחלה קפה.
ורד .ה
תל אביב
קרא עוד
כל כך מרוצה שמצאתי גרסא ישראלית ! השירות לקוחות אמנם זמין בפייסבוק אבל הם עונים בזריזות והמליצו לי בנדבות על סוגי קפה ובכלל נתנו לי מלא מידע ! רואים שאתם עושים את זה מהלב! תודה.
אסף. ק
תל אביב
קרא עוד
שקלתי במשך הרבה זמן אם לקנות מהם או לא. המחיר לא ממש זול. אחרי כמה חודשים של קניית קפסולות הבנתי שכבר מזמן יכולתי לחסוך את הכסף הזה! אכן הקפסולה שלהם לא זולה אבל היא מחזירה את עצמה כבר מהחודש הראשון. מניסיון ממליץ לקנות קפה טורקי ולשים בפנים. יוצא פצצה!
סיגלית. ר
חיפה
קרא עוד
אחלה קפסולה! רכשתי למשרד ולבית. רק במשרד אנחנו 17 אנשים וכל חודש יוצא לי לרכוש קפסולות ב1500 שקל. רכשנו 2 קפסולות למשרד וזה נהדר! יש שלל של קפה וכל פעם מנסים משהו אחר. לקח להם כמה ימים להתרגל אבל עכשיו כולם משתמשים!
אמנון .ה
נתניה
קרא עוד
בהתחלה לא הבנתי כלכך איך להתשמש, פניתי לחברה בפייסבוק והם מיד ענו לי עם סרטונים והסברים. אפילו קניתי לבן הגדול שלי!
הקודם
הבא

תנאי שימוש וקנייה באתר

כללי:
• אדם אשר מבצע רכישת מוצרים באתר WWW.FOREVERCAPSULES.COM מצהיר בעת הקנייה כי קרא את התקנון הנוכחי במלואו טרם ביצוע הקנייה.
• אחריות קריאת התקנון חלה על כל המבקרים באתר לרבות המבקרים אשר רכשו מוצרים.
• חל איסור מוחלט לעשות שימוש באתר שלא למטרות רכישת מוצרים – לא אם כן קיבלת אישור בכתב מבעל האתר.
• Www.forevercapsules.com אינם אחראים לנזק שייגרם כתוצאה משימוש לא הולם או שגוי במוצר שנרכש.
• פורבר קפסולס ישראל רשאי לבצע בכל עת שינויים באתר ללא הודעה מוקדמת לרבות מחירים,שמות,מוצרים,שירותים,שילוח, תנאי עסקה וכו'.
• כל אדם או גוף אשר יעשה שימוש בלתי הולם באתר העלול לגרום נזק במישרין או בעקיפין לבעל האתר ועסק ולאתר עצמו מתחייב לפצות את בעל האתר ו/או מי מטעמו בגין כל הוצאה ו/או תביעה לרבות הוצאות משפטיות ובית משפט.
• כל מחלוקת בין הרוכש לבין האתר תתברר בבית המשפט כאשר מקום השיפוט הבלעדי הינו בית המשפט בעיר רמת גן.

משלוחים :
-פורבר קפסולס ישראל מתחייבים להוצאת הזמנה למשלוח (זמן עיבוד הזמנה) – עד 3 ימים מרגע אישור התשלום וההזמנה.
-זמני אספקת המשלוחים תלויים בחברת שילוח חיצונית המספקת שירות לאתר www.forevercapsules.com.
-לאתר www.forevercapsules.com אין שום התחייבות ואחריות לזמני אספקה אחידים לכל חלקי הארץ.

מדיניות החזרים
– כל הרוכש מוצר באתר https://www.forevercapsules.com פורבר קפסולס ישראל
רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").
– להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים):
– ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם
– ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב בלבד לפורבר קפסולס ישראל, באמצעות
משלוח דואר אלקטרוני ל info@forevercapsules.com.
– לא יינתן ביטול למוצר ששומש והובא לרעה עד כדי אי יכולת מכירתו מחדש.

שימו לב – זוהי אחריות הלקוח/ה לוודא שהמכונה שלו/שלה היא המכונה הנכונה לשימוש עם הקפסולה של פורבר קפסולס ישראל.
פורבר קפסולס מצהירים על התאמה למכונות באתר www.forevercapsules.com .
במידה ורכשתם את הקפסולה והמכונה שלכם אינה המותג המתאים לקפסולה האחריות נופלת על הלקוח/לקוחה ואין פורבר קפסולס אחראים לכך.

–  דמי ביטול :

פורבר קפסולס ישראל רשאית לגבות דמי ביטול במקרה של ביטול בשיעור של30% ממחיר המוצר אותו רכשת או 50 ₪ לפי הנמוך מביניהם .

– דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם,
לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם
ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שהיה במוצר זה שימוש ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של פורבר קפסולס לדרוש סכום כספי בשל כך.
על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
– לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר בעת קבלתו או בגין הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק
הגנת הצרכן, כדלקמן:
1. טובין פסידים;
2. שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה
חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן;
3. מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה-1995;
4. טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;
5. 5. טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
הצהרה:
* אינדיקציה של מותג צד ג 'ללא קישור או שיוך ל- Forever Capsules
כל מותג של צד שלישי כגון Nespresso®, NESCAFÉ® Dolce Gusto®
והפניות הלוגו שלהם על ידי Forever Capsules , אמורים לציין תאימות בלבד.
על שימוש נזק והתאמה למכונות קפה :
* Forever Capsules לא יהיו אחראיות על כל סוג של נזק שנגרם למכונה או לקפסולה על ידי שימוש לא נכון בקפסולת Forever Capsules או הצבתן במכונה שלא כראוי.
אנא צרו איתנו קשר אם יש לכם תהיות לגבי אופן השימוש.
info@forevercapsules.co

תקנון פרטיות

פורבר קפסולס ישראל  להלן: Forever Capsules ISRAEL אנחנו, שלנו, אותנו וכיו"ב) מכבדת את פרטיותם של המשתמשים בשירותיה, מבקריה, , עובדיה ואנשי הסגל שלה, מועמדיה ונציגיה (להלן: את, אתה, אתם, אתן וכיו"ב), ומחויבת להגנה על המידע האישי שלקוחותיה חולקים עמה. אנו שומרים על שקיפות בכל הנוגע לאופן שבו אנו עשויים לאסוף מידע אישי ולהשתמש בו.

כל המשתמש בשירותים של אתר  www.forevercapsules.com זכאי להגנה על הפרטיות כמתואר במסמך מדיניות זה (להלן: "מדיניות הפרטיות"). בנוסף, אנו עשויים לאסוף מידע אישי מהמשתמשים, או שהמשתמשים עשויים לספק מידע אישי בעת השימוש בשירותינו, באתרינו או באתרי האינטרנט שלנו, או בעת שהיו מועסקים על ידינו או מועמדים למשרות בארגון, כמו גם אחרים.

אנא קראו בקפידה את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן על מנת להבין את אופן צורת ההתנהלות שלנו ביחס למידע האישי שלכם ואת אופן הטיפול בו.

למטרות חוקי הגנת הפרטיות של האזור הכלכלי האירופי (להלן: "חוק הגנת המידע"), לרבות רגולציית EU 2016/679 – הרגולציה הכללית להגנה על מידע (General Data Protection Regulation, להלן: "GDPR"), תשמש פורבר קפסולס ישראל כבעלת השליטה במידע (להלן: "בעלת שליטה").

 1. איזה מידע אנו עשויים לאסוף?

קטגוריות של מידע ונתונים שאנו עשויים לאסוף מלקוחותינו.

נתונים שאנו אוספים בנוגע אליך טרם שימושך בשירותינו או דרכו

אנו אוספים ומעבדים מידע אנונימי ובלתי ניתן לזיהוי, וכמו כן מספר קטגוריות של מידע אישי (להלן: "מידע אישי"), לרבות מידע אישי רגיש (הנקראים באיחוד האירופי Special Categories of Personal Data) דרך שימושכם בשירותים. נתונים אלו עלולים לכלול את השם (שם פרטי ושם משפחה) שלך, של בן/בת זוגך ולקטינים אשר באחריותך, הכינוי, תאריך הלידה, המין, הלאום, העיסוק, מספר/י הטלפון של מי מכם, המחלקה שבה את/ה עובד/ת, מספר תעודת-זהות, כתובת, ארץ, עיר, מיקוד, כתובת אימייל ופרטי קשר נוספים, מצב משפחתי, מספר חשבון בנק, כרטיס אשראי ונתונים נוספים לגבי אמצעי תשלום וחיוב כיו"ב, אישורים באשר לזכאותך לעסוק בתחום שבסמכותך, עבר תעסוקתי, מיומנויות, תעודות וכישורים אקדמיים

ומקצועיים, תחומי עניין והעדפות, מידע הנוגע לדעותיך ומנהגיך בנושאי דת ופוליטיקה, וחברות באיגודים מקצועיים.

על-פי חוק לא חלה עלייך כל מחויבות למסור לפורבר קפסולס ישראל כל פרט מידע שהוא. עם זאת דרוש לנו מידע מסוים בכדי שנוכל לספק את השירותים. אם תבחר/י שלא לספק לנו פריטי מידע מסוימים ייתכן שלא יהיה ביכולתנו לספק לך את השירותים.

פורבר קפסולס ישראל אף עשויה לאסוף את כתובות האימייל של האנשים הפונים ל פורבר קפסולס ישראל באימייל או שירותי מסנג'ר או פלטפורמות אחרות של מדיה חברתית אחרות, ליצור חשבונות ופרטי התחברות.

כאשר את/ה מבצע/ת רישום לאתרי האינטרנט ולעמודי האירועים של פורבר קפסולס ישראל, פורבר קפסולס ישראל רשאית לאסוף את שמך, מספר הטלפון וכתובת האימייל שסיפקת. פורבר קפסולס ישראל רשאית להשתמש במידע זה בכדי להציע לך שירותים ותמיכה של פורבר קפסולס ישראל.

פורבר קפסולס ישראל רשאית לאסוף מידע אישי בנוגע לגזע והמוצא האתני, הדעות הפוליטיות, אמונות דתיות או אחרות, חברות (או אי-חברות) באיגודים מקצועיים, מצבך הבריאותי הפיזי או הנפשי, עברות פליליות או הליכים הקשורים אליהן או כל מידע אחר המסווג כמידע רגיש בכפוף לחוק החל (להלן: "מידע רגיש").

אנו לעולם לא נמכור את המידע האישי שלך לצד שלישי (למידע נוסף ראו תחת "שיתוף המידע שנאסף על-ידי פורבר קפסולס ישראל עם צד שלישי").

 1. כיצד אנו אוספים מידע אישי הנוגע למשתמשים בשירותינו?

אנו משתמשים בשתי שיטות עיקריות:

אנו אוספים מידע אישי דרך שימושך באתר שלנו. במילים אחרות, כאשר את/ה משתמש/ת באתר או באפליקציה, אנו מודעים לכך ואנו עשויים לאסוף ולתעד את המידע הנוגע לשימוש זה, אם באופן עצמאי או באמצעות שירותי צד שלישי כמפורט להלן. מידע כזה עשוי לכלול מידע טכני ומידע התנהגותי, כגון נתוני כתובת האינטרנט (IP) של המשתמש, אשר בו את/ה עושה שימוש בכדי להתחבר לאינטרנט, כתובת ה-URL שלך, מערכת ההפעלה, סוג דפדפן, סוג חיבור דפדפן וגרסת דפדפן, רזולוציית מסך, גרסת פלאש, הגדרות אזור זמן, נתוני ANALYTICS  GOOGLE של המשתמש באתר, משך זמן הביקור באתר, השיטות שבהן השתמשת לשם עזיבת העמוד, וכל מספר טלפון שבו השתמשת לשם יצירת קשר עם שירות הלקוחות שלנו. כמו כן אנו עשויים להתקין קבצי עוגיות (Cookies) על המכשירים שבאמצעותם את/ה גולש/ת (כמפורט בסעיף "קבצי עוגיות" להלן).

אנו אוספים מידע אישי הדרוש לנו כדי לספק את השירותים כאשר את/ה נרשם/ת אצלנו. נוסף על כך אנו אוספים את המידע האישי שלך, כאשר את/ה מספק/ת לנו מידע שכזה במהלך ההתקשרות בינינו.

 1. מהי מטרת המידע האישי שאנו אוספים?

אנו נשתמש במידע אישי לשם אספקה של שירותים ושיפורם, ולשם עמידה בהתחייבויותינו החוזיות, האתיות והחוקיות, לרבות לדוגמה:

 • עמידה בכל התחייבות העולה מכל חוזה בינך לבין פורבר קפסולס ישראל ו/או כל חוזה בין לקוח לבין פורבר קפסולס ישראל, ומסירת כל מידע, מוצרים או שירותים אשר ביקשת מ פורבר קפסולס ישראל;
 • ניהול תיקך בפורבר קפסולס ישראל
 • וידוא עסקאות וביצוען ככל שהן נוגעות לתשלומים שאתה משלם הקשורים לשירותינו;
 • על מנת ליידע אותך בנוגע לשינויים בשירותינו;
 • יצירת קשר עמך למתן סיוע טכני ומידע נוסף הקשור לשירותינו;
 • מענה לשאילתות, סיוע באיתור וטיפול בבעיות (troubleshooting), איתור והגנה מפני שגיאות, הונאה או פעילות פלילית אחרת;
 • יצירת קשר עמך בכדי לספק לך מידע ולהזמין אותך להשתתף בתוכניות אחרות שאנו מציעים דרך פורבר קפסולס ישראל או כל אחת מחברות הבת שלה, סניפיה, שלוחותיה או צדדים שלישיים. אנו עושים זאת מתוך עניין אמיתי בשיווק שירותינו ושירותיהן של חברות-הבת שלנו;
 • יצירת קשר עמך בכדי ליידע אותך בנוגע לשירותים נוספים אשר עשויים לעניין אותך. אנו עושים זאת בהתבסס על האינטרס הלגיטימי שלנו בשיווק שירותינו;
 • צילום ושימוש בתמונותיך אם תשתתף/י בכל תוכנית או אירוע שלנו, ופרסום התמונות בעלונים שלנו, באתר האינטרנט שלנו וכיו"ב. אנו עושים זאת בהתבסס על האינטרס הלגיטימי שלנו בקידום התכניות והאירועים שעורכת פורבר קפסולס ישראל והשירותים שאנו מספקים;
 • למטרת מילוי דרישות וניהול ספרי חשבונות, כגון עמידה בחובת הדיווח שחלה עלינו בתחומי השיפוט השונים שבהם אנו פועלים, לשם מניעת פשעים ולצורך העמדה לדין אם הדבר נוגע לחברים רשומים, אנשי הצוות שלנו, מתקנינו וכיו"ב;
 • למטרות אבטחה ולשם זיהוי ואימות גישה לשירותים.

ייתכן שמידע אישי שתספק/י לנו ישולב עם מידע אישי אשר יימסר לנו על ידי מקורות אחרים. כלל המידע ישמש אותנו לשם השגת המטרות אשר פורטו לעיל.

 1. שיתוף של מידע שנאסף על-ידי פורבר קפסולס ישראל עם צד שלישי

אנו עשויים להעביר מידע אישי לגופים הבאים:

חברי ארגונים, חברות בת ושלוחותאלה כוללים: כל חבר קבוצתנו, כלומר חברות הבת שלנו – בין אם הן בבעלותנו באופן מלא או חלקי, באיחוד האירופי, בישראל, בארה"ב או בכל מקום אחר, כמו גם שותפים שלנו התומכים בעיבוד המידע האישי שאנו מבצעים בהתאם למדיניות זו. כמו כן נכללים ברשימה חברי פורבר קפסולס ישראל שהם בעלי זכות הצבעה ורכיביה. בנוסף נכללים צדדים שלישיים הם אנו נעזרים לטובת מתן השירותים שלנו.

צדדים שלישיים.

אנו מעבירים מידע אישי לצדדים שלישיים תחת נסיבות שונות. אנו משקיעים מאמצים בכדי להבטיח שהצדדים השלישיים הללו ישתמשו במידע שלך אך ורק במידה הנדרשת לשם ביצוע תפקידיהם, ואנו מקפידים שיהיה לנו חוזה עימם המסדיר את העיבוד שהם מבצעים עבורנו. הצדדים השלישיים הללו עשויים לכלול שותפים עסקיים, גופים מממנים ומקבלי קרנות, ספקים, שלוחות, סוכנים ו/או קבלני משנה לשם ביצוע כל חוזה שלנו מולך. הם עשויים לסייע לנו לספק את השירותים שאנו מציעים, לעבד עסקאות, לטפל בבקשות מידע, לקבל ולשלוח תשדורות, לנתח נתונים, לספק שירותי תמיכת IT ושירותי תמיכה אחרים, או לבצע משימות אחרות מעת לעת. כמו כן עשויים צדדים שלישיים לכלול ספקי שירותי אנליטיקה ומנועי חיפוש אשר מסייעים לנו בשיפור ואופטימיזציה של אתר האינטרנט שלנו ושל השיווק שלנו.

מדי פעם בפעם אנו מוסיפים או מסירים ספקי צד ג'. נכון לעכשיו ספקי צד ג' שלנו אשר להם אנו עשויים להעביר מידע אישי כוללים, בין היתר, את הספקים שלהלן:

-גוגל אנליטיקס

 

בנוסף על כך אנו עשויים למסור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים אם חלה עלינו חובה למסור או לחלוק את המידע האישי שלך בכדי לעמוד בהתחייבויות חוקיות או חובות ביקורת או חובות ציות, במהלך כל הליך חוקי או רגולטורי או חקירה, או לשם אכיפת תנאי חוזה שכרתנו איתך או בעבורך או החלתם; או כדי להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות של פורבר קפסולס ישראל, עובדינו ולקוחותינו, או אחרים. בכך נכללת החלפת מידע עם חברות וארגונים אחרים למטרות הגנה מפני הונאה והפחתת סיכון אשראי ולשם מניעת פשיעה מקוונת (פשיעת סייבר).

למען הסר ספק, פורבר קפסולס ישראל עשויה להעביר ולמסור מידע לצדדים שלישיים ולחשוף אותו בפניהם כאשר מדובר במידע שאינו אישי לפי שיקול דעתה של פורבר קפסולס ישראל.

 1. העברות מידע בינלאומיות

אנו עשויים להעביר מידע אישי, לאחסן אותו או להשתמש בו ביעד הממוקם מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA), אשר ייתכן ולא יהיה כפוף לחוקי הגנת מידע שווי-ערך לאלה החלים בתחומי האיחוד האירופי. בכל מקרה שהמידע שלך מועבר אל מחוץ לתחומי ה-EEA, אנו ננקוט את כל הצעדים הנחוצים המתקבלים על הדעת כדי להבטיח שהמידע שלך נשמר

על-ידי אמצעי ביטחון הולמים, ושהוא מטופל באופן בטיחותי ובהתאם למדיניות הפרטיות שלנו. פורבר קפסולס ישראל מעבירה מידע ממיקומים ומתחומי שיפוט שונים שלה אל תחומי שיפוט אחרים כדלקמן:

-לישראל. מטה פורבר קפסולס ישראל נמצא בירושלים. הנציבות האירופית רואה בישראל ארץ המספקת מידה הולמת של הגנה עבור מידע אישי של תושבי מדינות חברות האיחוד האירופי;

-לארה"ב. כאשר אנו מעבירים מידע אישי של תושבי אירופה לארה"ב, הדבר נעשה בהתאם לאחד היסודות המתוארים בחוקי הגנת המידע של האיחוד האירופי, כגון הסכמה, או לצדדים המורשים במסגרת מגן הפרטיות (Privacy Shield), או בכפוף לסעיפים חוזיים סטנדרטיים וכיו"ב;

-בגבולות האיחוד האירופי.

אנו עשויים להעביר את המידע שלכם אל מחוץ לגבולות ה-EEA בכדי:

-לאחסן את המידע או לגבות אותו;

-לאפשר לנו לספק לך את השירותים ולקיים את החוזה שכרתנו איתך;

-לעמוד בכל התחייבות חוקית או חובות ביקורת או חובות ציות אשר במסגרתן נדרש ביצוע ההעברה;

-להקל על פעילות הארגון שלנו, כאשר יש בכך תועלת אמיתית עבורנו וכאשר הגענו למסקנה שזו אינה מתבטלת לשם שמירה על זכויותיך;

-להציע את שירותינו ברחבי אזורי שיפוט רבים; וכן

-לתפעל את ארגוננו, חברות-הבת שלנו ושלוחותינו באופן יעיל ומיטבי.

 1. שינוי או מחיקה של מידע אישי שנאסף על-ידי פורבר קפסולס ישראל

במקרים מסוימים תהיה ללקוחות זכות על-פי חוק בכפוף לתחולת חוקים מסוימים (למשל אם המשתמש/ת נמצא/ת באיחוד האירופי) לקבל, לתקן, למחוק ולהגביל מידע אישי הנוגע להם אשר נמצא בידנו, להתנגד לעיבודו, ובמקרים שבהם עיבוד המידע נעשה על בסיס מתן הסכמה – למשוך את הסכמתם.

אם, מכל סיבה שהיא, מבקשים משתמשים לשנות, למחוק או לאחזר את המידע האישי שלהם, הם יוכלו לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם פורבר קפסולס ישראל בכתובת מיילinfo@forevercapsules.com . פורבר קפסולס ישראל תבצע את ההליכים הנדרשים לשם זיהוי המשתמש/ת כמי שלו/ה נתונה הזכות לאחזר את המידע המבוקש, ולאחר מכן תספק את המידע שאותו מבקש/ת המשתמש/ת לשנות, למחוק או לאחזר לצד זיהוי ספציפי של המשתמש/ת ושל המידע.

שימו לב פורבר קפסולס ישראל עשויה למחוק מידע אישי או להחזיק בו באופן מצרפי (אגרגטיבי) שאינו מקושר לפרטי מידע מזהים או למידע אישי, בהתאם ליכולת טכנית ומסחרית. פורבר קפסולס ישראל עשויה להמשיך להשתמש במידע שכזה למטרת תפעול השירותים.

 1. שמירת מידע

פורבר קפסולס ישראל תשמור את המידע שאותו היא מעבדת אך ורק למשך פרק הזמן הנדרש לה בכדי לספק את השירותים ועל-פי הנדרש לשם עמידה במחויבויות החוקיות שלה, פתרון מחלוקות ואכיפת הסכמים. מידע יישמר בהתאם לפרקטיקות העסקיות המיטביות (best practices) הישימות ולמחויבויות החוקיות. שימו לב שנתונים מסוימים לא יימחקו, ויישמרו לאחר אנונימיזציה. ישנם סוגי מטא-דאטה ומידע סטטיסטי אשר נוגעים לאופן

השימוש בשירותים. אלה אינם נתונים לנהלי המחיקה המופיעים במדיניות זו,  ופורבר קפסולס ישראל עשויה לשמור אותם. לא יהיה ביכולתנו לזהות אותך באמצעות נתונים אלה. נתונים מסוימים עשויים להשמר על שרתיהם של ספקי שירות שלנו המהווים צדדים שלישיים עד שיימחקו מהם בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם ומדיניות שמירת המידע שלהם.

נוסף על כך, סוגים מסוימים של מידע אישי עשויים להישמר בהתאם למדיניות שמירת המידע שלנו, אם וכפי שהיא חלה ב פורבר קפסולס ישראל.

 1. איסוף מידע באתר וקבצי עוגיות (Cookies)

כאשר את/ה ניגש/ת לשירותינו או משתמש/ת בהם, אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות תעשייתיות סטנדרטיות דוגמת קבצי עוגיות, פיקסלים או טכנולוגיות דומות, אשר מאחסנות נתונים מסוימיים על גבי המחשב או הדפדפן שלך. אלה יאפשרו לנו לזהות את המחשב או המכשיר בהתאמה למשתמש, ולאפשר הפעלה אוטומטית של מאפיינים מסוימים, ויהפכו את חווית השירות שלך לנוחה ופשוטה יותר. אנו משתמשים בסוגים שונים של קבצי עוגיות: ישנן עוגיות הכרחיות אשר הן נחוצות לשם תפעול האתר והן כלולות בתנאי החוזה בינינו לבינך; אלה כוללות למשל עוגיות אשר מאפשרות לך להתחבר לאזורים מאובטחים של שירותינו. אנו משתמשים גם בעוגיות אנליטיות ובעוגיות לניטור ביצועים, אשר מאפשרות לנו לזהות את המבקרים באתר, לספור אותם, ולראות כיצד הם נעים ברחבי האתר שלנו כאשר הם משתמשים בו. בנוסף אנו משתמשים בעוגיות פונקציונליות המשמשות אותנו כדי לזהות אותך כאשר את/ה חוזר/ת לאתר שלנו. אלה מאפשרות לנו להתאים אישית את התוכן שלנו לפי העדפותיך כולל, למשל, בחירת השפה או האזור הגיאוגרפי שלך.

עוגיות שונות נשמרות למשכי זמן שונים. עוגיות זמניות משמשות אותנו למעקב אחר פעולותיך המקוונות מרגע התחברות לאתר ועד לסיום הגלישה בו. תוקפן של העוגיות הללו פג בדרך כלל עם סגירת הדפדפן, אך הן עשויות להישמר למשך זמן מה על המכשיר שבאמצעותו גלשת. עוגיות קבועות ממשיכות לפעול גם לאחר שסגרת את הדפדפן. בעוגיות הללו נעשה שימוש כדי לזכור את פרטי ההתחברות והסיסמה שלך. עוגיות צד שלישי מותקנות על-ידי צדדים שלישיים במטרה לאסוף מידע מסוים לשם מחקר התנהגות ודמוגרפיה. עוגיות צד שלישי באתר שלנו כוללות, למשל, את גוגל אנליטיקס. באותו האופן, פיקסלים של פייסבוק ואחרים מאפשרים לנו לשלב באתר ספקי שירותים המהווים צדדים שלישיים (למשל פייסבוק וטוויטר). עוגיות של צדדים שלישיים יישמרו בהתאם לתנאים של אותם צדדים שלישיים, וביכולתך לשלוט בעוגיות הללו באמצעות הגדרות הדפדפן שלך.

אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות אחרות משום שהן נחוצות לנו למילוי החוזה שלנו מולך או משום שיש בשימוש בהן תועלת אמיתית עבורנו וכאשר הגענו למסקנה שזו אינה מתבטלת לשם שמירה על זכויותיך.

מרבית הדפדפנים יתירו לך למחוק עוגיות מהכונן הקשיח של המחשב שלך, לחסום קבצי עוגיות, או לקבל התראות לפני אחסנתם. עם זאת, חסימת עוגיות או מחיקתן תגביל את חוויית הגלישה שלך באתר.

כיצד להשבית שימוש בעוגיות: ההשפעה של השבתת עוגיות תלויה בסוג העוגיות שבחרת להשבית, אולם באופן כללי האתר וחלק מהשירותים המסופקים למשתמש/ת דרכו עשויים: לא לפעול כראוי, לא לזהות את המכשיר, לא לזכור את העדפותיך וכיו"ב אם תבחר/י להשבית או להסיר עוגיות. עם זאת, הרשאה או השבתה של עוגיות נתונים לבחירתך ולשליטתך. אם ברצונך להשבית עוגיות באתרנו עליך לשנות את הגדרות הדפדפן שלך ולבחור לדחות עוגיות. האופן שבו תעשה/י זאת תלוי בדפדפן שבו את/ה משתמש/ת. פרטים נוספים בנוגע לאופן השבתת עוגיות ניתן למצוא כאן: Internet ExplorerGoogle ChromeFirefoxSafari.

האתרים שלנו עשויים, מפעם לפעם, להכיל קישורים לאתרים חיצוניים. איננו אחראים לתפעול, למדיניות הפרטיות או לתכנים של האתרים הללו.

 1. אבטחת מידע ואחסונו

אנו נוקטים משנה זהירות בעת הטמעה, אכיפה ותחזוקה של אבטחת המידע האישי אשר אנו מעבדים. פורבר קפסולס ישראל משקיעה מאמץ בהטמעה, אכיפה ותחזוקה של אמצעי אבטחה, טכנולוגיות אבטחה ומדיניות אבטחה בכדי למנוע גישה מקרית או בלתי מורשית למידע אישי, או הרס, אובדן, שינוי, שימוש או חשיפה של מידע אישי. נוסף לכך אנו נוקטים צעדים שוטפים לשם ניטור ציות למדיניות זו. כאשר אנו מחליטים שהדבר נחוץ לאור טבעו של המידע הנדון והסיכונים לנשואי המידע, אנו עשויים להצפין מידע. בנוסף לכך אנו נוקטים את הצעדים הנהוגים בתעשייה בכדי להבטיח את בטיחות האתר שלנו.

עם זאת שימו לב כי לא קיימים אמצעי אבטחת מידע מושלמים או בלתי חדירים, ואנו לא יכולים להתחייב שלא יתרחשו לעולם פריצות אבטחת מידע כגון גישה בלתי מורשית, דליפות, וירוסים וכיו"ב.

אנו משקיעים מאמץ כדי להגביל גישה למידע אישי אך ורק לאנשי צוות אשר: (i) דרושה להם גישה בכדי לאפשר לפורבר קפסולס ישראל למלא את מחויבויותיה בכפוף למדיניות הפרטיות והסכמיה; (ii) עוברים הכשרה מתאימה באופן תקופתי בנוגע לדרישות שיש ליישם בעת עיבוד מידע אישי, פיקוח עליו וטיפול בו; (iii) חלות עליהם חובות סודיות מתוקף החוק הישים. אנו נוקטים צעדים על מנת להבטיח שאנשי צוות אשר יש להם גישה למידע האישי הם ישרים, אמינים, כשירים ומיומנים.

פורבר קפסולס ישראל תפעל בהתאם למדיניותה על מנת ליידע ללא דיחוי את הרשויות המתאימות ואת נשואי המידע אם יתרחש אירוע שבמהלכו כל מידע אישי שהוא אשר עובד על-ידי פורבר קפסולס ישראל אבד, נגנב, או שהתרחשה גישה לא מורשית למידע, כל זאת בכפוף לתחולת החוק ולהוראות הסמכות הממונה. אנו ננקוט ללא דיחוי צעדים סבירים לתיקון המצב.

 1. זכויות נשואי המידע

לנשואי המידע ישנן זכויות מתוקף ה-GDPR ומתוקף חוקים מקומיים, כולל, בנסיבות שונות, זכויות לקבל גישה למידע, לנייד מידע ולשנותו, להתנגד לעיבודו ולמחוק אותו. יובהר למען הסר ספק כי זכויות נשואי המידע אינן יכולות להתממש באופן שלא יעלה בקנה אחד עם זכויותיהם של עובדי פורבר קפסולס ישראל, עם זכויותינו הקנייניות, ועם זכויותיו של צד שלישי. בהתאם לכך לא תינתן גישה למכתבי המלצה, ביקורות, הערות והערכות פנים ארגוניות, מסמכים והערות הכוללים מידע קנייני או צורות של קניין רוחני, ולא ניתן יהיה למחוק או לשנות אותם. במקרים שבהם עיבוד מידע נעשה בהתבסס על הסכמת נשואי המידע, תהיה נתונה להם הזכות להסיר את הסכמתם.

אם מכל סיבה שהיא נשואי המידע מבקשים לשנות, למחוק או לאחזר את המידע האישי שלהם, הם יוכלו לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם פורבר קפסולס ישראל info@forevercapsules.com שימו לב כי ייתכן שיהיה על פורבר קפסולס ישראל לבצע הליך לשם זיהוי נשואי המידע המבקשים לממש את זכויותיהם. כמו כן ייתכן כי פורבר קפסולס ישראל תשמור פרטים הנוגעים למימוש זכויות אלה לשם עמידה בדרישות ציות וביקורת. חשוב לציין ש פורבר קפסולס ישראל עשויה למחוק מידע אישי או להחזיק בו באופן מצרפי (אגרגטיבי) מבלי שיהיה מקושר לפרטי מידע מזהים או למידע אישי, בהתאם ליכולת טכנית ומסחרית. פורבר קפסולס ישראל עשויה להמשיך להשתמש במידע זה.

 1. כללי

פורבר קפסולס ישראל שואפת לעבד אך ורק מידע מדויק, רלוונטי ומספיק, אשר מוגבל לצרכים ולמטרות שלשמם נאסף. כמו כן פורבר קפסולס ישראל מתכוונת לאחסן מידע למשך פרק הזמן הנדרש לשם הגשמת המטרה שלשמה נאסף המידע. אנו אוספים אך ורק מידע הקשור למטרה לגיטימית ספציפית, ומעבדים אותו בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

במקרה של כל חשש בנוגע לנהלי אבטחת המידע ב פורבר קפסולס ישראל תוכלו לפנות לקצין הגנת הפרטיות (Data Protection Officer) שלנו בכתובת:  info@forevercapsules.com. לנתיני האיחוד האירופי שמורה הזכות להגיש תלונה לרשות מפקחת עצמאית (supervisory authority) בכל מקרה של הפרת תקנות אבטחת מידע או פרטיות של האיחוד האירופי. אם לא עולה בידה של הרשות המפקחת לטפל בתלונה או ליידע אתכם במסגרת הזמן הנתונה בכפוף לחוק החל, נתונה לכם הזכות לסעד משפטי.

 1. קטינים

כאשר מדובר במידע אישי הנוגע לקטין שגילו פחות משש-עשרה שנים, פורבר קפסולס ישראל תפעל לכך שעיבוד המידע יעשה רק בהסכמת האפוטרופוס האחראי לקטין. פורבר קפסולס ישראל תשקיע מאמצים סבירים על מנת לוודא שההסכמה שניתנת ניתנה או אושרה על-ידי ההורה או האפוטרופוס האחראי לקטין, אך באופן כללי לא תוכל לקחת אחריות על מצג שווא של משתמשים באשר לגילם.

 1. שינויים במדיניות הפרטיות

תנאיה של מדיניות פרטיות זו מסדירים את השימוש בשירותים, באתר המקוון ובכל מידע שנאסף בהקשר כלשהו אליהם. פורבר קפסולס ישראל עשויה לתקן או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. ניתן למצוא את הגרסה העדכנית ביותר של מדיניות הפרטיות שלנו ב https://www.forevercapsules.com/privacy
אנו נשתדל לספק התראה על שינויים מהותיים למדיניות זו בדף הבית של האתר או באמצעים אחרים. שינויים מהותיים יכנסו לתוקפם שבעה (7) ימים לאחר שנספק התראה כאמור לעיל. מעבר לשינויים מהותיים כאלה, כל שינוי במדיניות הפרטיות יהיה בתוקף החל מהתאריך המצויין לצד "עודכן לאחרונה" בראש העמוד. המשך שימוש שלכם בשירותים מהווה קבלה פעילה של השינויים במדיניות הפרטיות, והסכמתכם להיות כפופים לשינויים הללו.

אם יש לכם שאלות או הערות סבירות בנוגע למדיניות הפרטיות אתם מוזמנים לשלוח לנו אימייל לכתובת : info@forevercapsules.com או ליצור איתנו קשר באופן אחר, ואם נוכל לעזור לכם נשתדל להשיב לכם בתוך פרק זמן סביר.